ТМ «Монастирські» Про нас

Торгова марка мазі “Монастирські”

Мазі “Монастирські” зареєстрована торгова марка в Україні 11.01.2012. Засновник торгової марки Мазі “Монастирські” ФОП Косих О.Ю. Він же і розробник запатентованої технології мазей на основі воску і лікарських рослин – фітокреми і фітомазі. Відмінною рисою продукції є відсутність хімічних і неорганічних складових в представленій лінійці мазей і кремів. Всі наші мазі і крему освячені на мощах прп. Агапіта Печерського.

Чим ми займаємося

Ми виробляємо натуральні фітокреми і фітомазі ТМ «Монастирські» на основі екстрактів лікарських рослин і воску. Наша технологія унікальна, наша продукція допомагає людям всіх вікових категорій. Лікування та профілактика багатьох хвороб, а також усунення косметичних проблем – результат нашої праці.

Наші клієнти

Клієнтами ТМ “Монастирські” є торгові організації, в т.ч. дрібнооптові, оптові магазини органічної продукції. Також еколавки, інтернет-магазини органічної продукції, аптеки, інтернет-аптеки. У цьому інтернет-магазині придбати товар можна і в роздріб. Дрібнооптовий замовлення від 10 одиниць продукції, оптовий – від 100 одиниць в асортименті. При оптовому замовленні надаються знижки. Щорічно приріст нової клієнтської бази за рекомендаціями становить близько 50%.

Наші досягнення

Виробництво засноване більше 10 років тому, технологія розроблялася в науковій лабораторії. В результаті налагоджено виробництво натуральних фітокреми і фітомазі без використання штучних консервантів, стабілізаторів, барвників, ароматизаторів. Ефективність продукції підтверджена дослідженнями в ряді медичних інститутів.

Продукцію реалізовують в 5 аптечних мережах, 15 інтернет магазинах, більше 50 торгових організаціях.

У 2016 році підписано договір технологічного франчайзингу з комунальним підприємством «Фармація» м Києва, яке придбало авторські права на цю технологію, випускає і реалізовує фітокреми серії «Монастирські» в 120 комунальних аптеках Києва.

Наші наукові досягнення

Отримано п’ять патентів авторського права на винахід технології виробництва фітокреми і фіотомазей ТМ «Монастирські», зареєстровано дві наукових роботи по обгрунтуванню даної технології в Департаменті інтелектуальної власності України, автор зазначених патентів і наукових робіт нагороджений Почесною грамотою Департаменту інтелектуальної власності України. З цими та іншими офіційними документами Ви можете ознайомитися тут.

Чому мазі і креми?

У нас в магазині є блог, де Ви можете ознайомитися з цікавими науково-популярними статтями по темі косметики, космецевтіки, фітотерапії, медицини, біохімії і здоров’я. У тому числі і дізнаєтеся про наші лікарські форми і їх склад, а також про захворювання, з якими допомагають впоратися наші фітомазі і фітокреми ТМ Монастирські. З приводу обраної нами форми впливу на організм і лікування Ви можете детально ознайомитись в статті автора технології в статті Трансдермальная фітотерапія, а також про вплив сучасної косметики в статті Отруйна косметика.

Цінова політика

Середні ціни на нашу продукцію нижче на 50-100% аналогів цієї продукції на ринку за рахунок відсутності імпортної залежності сировини (лікарські трави, рослинна олія і т.д. українського походження) і за рахунок технології. Використовувана унікальна технологія неенергоємних, без використання дорогих імпортних штучних консервантів, стабілізаторів, барвників, ароматизаторів, що істотно знижує витрати на собівартість виробництва і підвищує її конкурентноздатність.

У той же час, якість фітомазі і фітокреми ТМ Монастирські вище аналогів на ринку за рахунок використання у виробництві виключно сировини органічного походження, сировину штучного походження у виробництві не використовується за рахунок застосування технологічного ноу-хау обробки рослинної сировини та застосування в якості консерванту натуральних фітонцидів пчелопродукціі.

Таким чином, співвідношення ціна / якість продукції перевершує аналоги на ринку.

Наші цілі і завдання.

Нашою метою випуску даної продукції є зниження впливу шкідливих хімічних речовин, у тому числі і канцерогенів, на організм людини, і альтернатива іншим формам лікарських засобів. Завданням нашої є зробити доступним лікування, в тому числі і за допомогою нашої продукції, тих захворювань, на які розраховані фітомазі і фітокреми ТМ Монастирські. Ми не пропонуємо панацею, ми пропонуємо альтернативу, здорову альтернативу.