Про мазі монастирські

Що можна сказати про наші мазі?

Мазі Монастирські – це зареєстрована торгова марка, в принципах якої лежить одне правило: ніякої штучної хімії не повинно входити в склад мазі. Зараз багато існує усіляких лікарських форм. Але майже всі вони містять в собі штучні хімічні речовини, які іноді дуже негативно впливають на людину. На швидкоруч дає бажаний ефект, але в пізніші строки випливають побічні ефекти. Природою створені діючі речовини, які можуть нам допомогти в подоланні тих, чи інших небажаних проявів. І побічних ефектів практично немає, хіба що прояви алергії на деякі складові.

Чому саме мазі?

Мазі та крема є самою безпечною формою потрапляння речовин в організм людини. Цій темі присвячується окрема робота автора технології та виробника під назвою Трансдермальна фітотерапія.

Чому саме наші мазі?

Зараз в інтернеті, в маркетплейсах є багато пропозицій, щодо придбання монастирських мазей. Чого саме монастирські мазі, чому саме в нас? Відповідаємо:

  • Мазі Монастирські – зареєстрована торгова марка
  • Монастирські мазі виробляються суто з органічних природних речовин
  • Зареєстровано п’ять патентів, які регламентують всі процеси, які входять в повний цикл виробництва мазі.
  • На усі мазі є висновки служби Санепідконтролю
  • На всі мазі Ви отримуєте сертифікат від виробника
  • Наша продукція користується попитом вже напротязі 10ти років, і Ви її отримаєте безпосередньо від виробника
  • Всі наші мазі освячуються на мощах прп. Агапіта Печерського.

Склад мазі Монастирські.

Про склад мазі монастирські сказати можна чітко: мазі монастирські складаються виключно з органічних природніх речовин. До складу мазей входить обов’язковий компонент – віск. Також до них входять екстракти лікарських рослин.

Віск

Бджолиний натуральний віск. Він виконує фукцію консерванта, тому і немає штучних консервантів в складі мазі монастирські. Віск переробляється за особливою запатентованою авторською технологією.

Лікарські рослини

Науково доведено, що рослини, яких ми відносимо до лікарських, мають біологічно-активні речовини, які мають лікувальну дію. Визначаючи ці речовини можна скласти діючий набір, який буде входити до складу мазі. В мазях використовуються: алое, акація, аніс, багно, біла лілія, буквиця, волоський горіх, буркун, живиця сосни, живокіст, звіробій, каланхое, календула, каштан кінський, лопух, липа, ліщина, лаванда, лимон, цибуля, масло гірчичне, марени красильная, м’ята перцева, молочай, обліпиха, перець стручковий, подорожник, полин, троянда, ромашка, сабельник, бузок, соя, деревій, гарбуз, хвощ польовий, чайне дерево, чорний тополя, чистотіл, череда, чернокорень, евкаліпт, а також прополіс, вітамін D2, гідролізат колагену, дьоготь березовий, жовч медична і кислота саліцилова. Безопасные составляющие в мазях – принцип выпуска продукции Мази монастырские. Собраны лекарственные растения в экологически чистых районах и соответствуют необходимому уровню безопасности.

Застосування Монастирські мазі.

Монастирські мазі мають широкий спектр застосування. Більш детальніше з дією та показаннями для застосування мазі можна познайомитись на цій сторінці: Застосування мазі монастирські.

Протипоказання для застосування наших мазей.

Протипоказанням для всіх мазей є тільки одне: алергічна реакція на складові мазі. Якщо Ви побачили в складі мазі те, що може визвати у Вас алергічну реакцію не використовуйте мазь, знайдіть замінник. Також ми не рекомендуємо застосовувати мазі дітям до 10ти років, в зв’язку з можливісттю розвитку алергічної реакції.

Умови та термін зберігання Монастирські мазі

Мазі монастирські не потребують особливих умов зберігання. Їх можна зберігати до 25″С, не на прямих сонячних променях. Строк зберігання складає 2 роки.

Чи безпечні наші мазі?

Наші мазі застосовуються на шкірі, або на слизовій оболонці. Ми не рекомендуємо їх вживати, але якщо таке навіть станеться, то речовини, які входять в склад мазі є безпечними та окрім можливої алергічної реакції нічим не проявлять себе. Були випадки, коли тварини з’їдали мазь, але тварина поганого не буде їсти. Все ж ми не рекомендуємо їсти наші мазі!